Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi
nr 7 w Warszawie

Plan imprez i uroczystości

Rok szkolny: 2019/2020

18.09.2019- Filharmonia Przedszkolaka, godz.11:30

16.10.2019- Filharmonia Przedszkolaka, godz.11:30

25.10.2019- Teatrzyk Blaszany Bębenek: ,,Smerfne przygody"; godz.11:30 i 12:30

*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

 

 

 

 

ARCHIWUM  2018/2019

WRZESIEŃ

19.09- Koncert Filharmonii Przedszkolaka; sala gimnastyczna, 11:15

20.09- Pożegnanie lata... Święto śliwki; cały dzień

25.09- Festiwal filmów dla dzieci- Kino MURANÓW, gr 4

28.09- Zajęcia: Mali Ejnsteini- warsztaty  dla wszystkich (na miejscu)

PAŹDZIERNIK

01.10-  Zajęcia sportowe z Akademią piłkarską , 13.13;  gr 4

02.10-  Zajęcia biblioteczne- gr.4

4/5.10- Święto chleba- Warsztaty kulinarne w gr 2

12.10-  MDK Muranów ,,O bohaterach w spiż zaklętych"  9:30; gr 4

15.10-  Dzień Edukacji- ,, Dziewczynka i deszcz" -wszyscy

19.10- Warsztaty ludwisarskie - Pl. Piłsudskiego, gr 4;

17.10-  Filharmonia Przedszkolaka - wszyscy

22.10-  Muzeum Warszawy- gr. 3

23.10- Poloneza czas zacząć- warsztaty ,,Tańce-oberwańce" dla wszystkich

24.10-  Teatrzyk kukiełkowy: ,,Kozucha Kłamczucha"    godz. 9:30; gr 1 i 2.

25.10- Planetarium, godz. 10:30; gr 3

29.10- Warsztaty architektoniczne z tatą Kazia i Antosia (gr 2 i4)

30.10- Zajęcia w Parku Miniatur (gr. 3 i 4)

LISTOPAD

02.11- przygotowywanie kącików patriotycznych w salach, zapoznanie z symbolami narodowymi, pokaz filmu:,,Polak Mały"

05.11- Zajęcia biblioteczne, gr 3

05.11- Park Miniatur, gr. 3

06.11- przygotowywanie przez wszystkich kotylionów i chorągiewek

07.11- TURNIEJ WIEDZY PATRIOTYCZNEJ pomiędzy dziećmi z naszego przedszkola i ,,0" ze szkoły z ul. Drewnianej

07.11- ,,Strój ludowy"- popołudniowe warsztaty plastyczne w gr 1

08.11- Dzień Dobrego Jedzenia- Tygryski robią dziś obiad: KLUSKI ŚLĄSKIE

09.11- godz. 11:11- wspólne śpiewanie hymnu do rekordu Guinessa  (4 zwrotki), spotkanie na sali- ,,Dziękuję ci Polsko" ; marsz w rytmie poloneza wokół przedszkola

13.11- Zabawy i pląsy ludowe, wykonanie plakatu reklamującego Polskę

14.11- zajęcia z Rodzicami w gr. Tygrysków

15.11- zajęcia biblioteczne ,,Warszawskie legendy" gr 2

16.11- MDK Muranów ,,Ołtarz Wita Stwosza"10:45; gr 4

21.11- MDK Muranów ,,Barwy i kształty"-10:45; gr  4

28.11- Spotkanie z Mimem;

GRUDZIEŃ

04.12- Konkurs wiedzy o Polsce - wyjazd reprezentacji gr 3 i 4 do przedszkola na Targówku

05.12- wyjście do Teatru Kamienica- gr. 4

05.12- Pasowanie na Przedszkolaka- gr 1

10.12- Wyjście do Biblioteki, gr 4

11.12- Wielkie Pierniczenie : zajęcia z rodzicami (15:00), gr 3

12.12- Wizyta na Zamku Królewskim, (9:00) gr 3

13.12- Legenda o Św. Mikołaju"- od 14:00 wszyscy (Mikołaj)

17.12- Wyjście do Biblioteki, ul. Browarna, gr 3

17.12- Jasełka, spotkanie z rodzicami, (15:30) gr 4

20.12- Teatr Lalka- Opowieść Wigilijna- gr. 4

STYCZEŃ

14.01- Zajęcia biblioteczne, gr 3

16.01- MDK Muranów ,,O bohaterach..."9:30, gr 4

21.01- Spotkanie z Babcią i Dziadkiem , gr 4

23.01- Muzeum Polin-,,Polska Króla Maciusia " godz. 13:00; gr 4

25.02- Muzeum Polin-,,Polska Króla Maciusia" gr 3

25.02- Spotkanie z Babcią i Dziadkiem, gr 1

oraz: Zabawy ludowe- gr 1 (do ustalenia)

PARADA KOLĘDNIKÓW- ZMIANA TERMINU-do ustalenia

 

LUTY

05.02 Teatrzyk: ,,Pan Kuleczka"

12.02 wyjście gr. 4 do Teatru Syrena

14.02 Walentynkowy Bal Karnawałowy

18.02 Mali Einsteini- zabawy badawcze w przedszkolu dla wszystkich

           Biblioteka (po poł) gr 4

19.02 Powiślańska Olimpiada Sportowa reprezentacja gr 3 i 4

20.02 Planetarium, wyjście gr. 4

26.02 Muzeum Ziemi PAN, wyjście gr. 4

27.02 Ostatkowe Tańce Oberwańce

MARZEC

01.03- MDK Muranów ,,O bohaterach..." godz. 9:30; gr 4

04.03. Bajki międzykulturowe, w przedszkolu, od 13:00

07.03- Teatr Polski- ,,Ferdynand Wspaniały" gr 3

08.03- Festiwal teatralny:,, Lalka i Ja" gr 4

11.03- Zajęcia biblioteczne; gr 3

12.03- Zajęcia biblioteczne, gr 4

19.03-Teatr Wielki- zwiedzanie , godz. 9:45; gr 4

21.03- Powitanie Wiosny na sportowo- wszyscy

28.03- Muzeum Narodowe - gr 3

KWIECIEŃ

01.04- Teatrzyk: ,,Zaczarowany koszyczek" od 11:00 , dla wszystkich

04.04- Warsztaty zoologiczne- spotkanie z kurczaczkami- dla wszystkich

05.04- Muzeum Warszawy-,,Kogucik i kurka" gr 2, dla wszystkich

03.04-zajęcia w TKKF Muranów- gr 4

12.04- Teatr Polonia- ,,Nutki Pana Kleksa"-gr 4

15.04- Biblioteka, gr 4

17.04- Filharmonia Przedszkolaka , 11:15-dla wszystkich

18.04- ŚNIADA NIE WIELKANOCNE GODZ. 10:00- dla wszystkich

29.04- Teatr Wielki, ,,Bajko, gdzie jesteś"- gr 3 i 4

MAJ

09.05- MDK Muranów- warsztaty ,, Baśń o bohaterach... " gr 4

13.05- Zajęcia biblioteczne; gr 3

15.05- Filharmonia Przedszkolaka, 11:15

16.05- Konkurs piosenki angielskiej- MDK Smolna (reprezentacja)

24.05- Teatr Lalka- ,,Krawiec Niteczka" gr.

28.05- całodzienna wycieczka autokarowa- Stajnia Kaliska (9:00-16:00)

29.05- warsztaty naukowe w CN.KOPERNIK: godz. 10:00 gr. 3, godz. 12:00 gr. 3/4

30.05- warsztaty naukowe w CN.KOPERNIK: godz. 10:00 gr. 4

30.05- Zebranie dla rodziców nowo przyjętych dzieci

31.05- Zabawy Tygrysków z Rodzicami

CZERWIEC

04.06- Spotkanie dla Rodziców z dr Aleksandrą Piotrowską

           godz. 16:00

04.04- Czekoladowe szaleństwa- wszyscy, podwieczorek

06.06- Spartakiada P.38, gr. 3

7/8.06- NOC W PRZEDSZKOLU gr. 4

07.06- Warsztaty:,, Ślimaki i inne robaki" - wszyscy

11.06- Koncert Pożegnalny w MUSZELKACH

17.06- Zabawy bębniarskie dla całego przedszkola

18.06- Koncert Pożegnalny w Elfach

18.06- Zajęcia sportowe K.S Polonia, gr. 4

26.06- WYCIECZKA AUTOKAROWA - stajnia Kaliska

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

04.07- DYŻUR: Teatrzyk Kuleczka: ,,Żabi Koncert"

rok szkolny 2019/2010

Filharmonia Przedszkolaka: 18.09, 16.10, 20.11;

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~