Dzień Mamy i Taty w Biedronkach

2012/05/11

25 maja "Biedronki" wystąpiły dla swoich Mam i Tatusiów. Z okazji ich święta przygotowały krótką inscenizację; dzieci wcieliły się z role żab, bocianów i biedronek mieszkających nad stawem. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły Rodzicom kwiaty oraz pięknie wyrecytowały gorące życzenia.

Słoneczka w Fabryce Cukierków

2012/05/18

Kolejne przedszkolaki odwiedziły Fabrykę Cukierków. "Słoneczka" z wielkim zaangażowaniem przygotowywały lizaki oraz z ciekawością śledziły proces powstawania cukierków.

Konkurs Piosenki Angielskiej

2012/05/15

Na zaproszenie Przedszkola nr 14 przy ul. Senatorskiej, nasze przedszkolaki wzięły udział w Konkursie Piosenki Angielskiej. Chłopcy zaśpiewali piosenkę o policji, a dziewczynki o pogodzie oraz słoniach. Wszyscy otrzymali prezenty, a na wzmocnienie smaczną pizzę.

Łosoś

2012/05/10

10 maja odwiedzili nas niezwykli goście: oficjalna delegacja Królestwa Norwegii z Panią Minister Rybołówstwa na czele.
Goście zwiedzili Przedszkole, a następnie uczestniczyli w warsztatach kulinarnych w ramach realizowanego w naszym przedszkolu projektu "Przedszkole na widelcu".

Tematem warsztatów były ryby, a w roli głównej Łosoś (i starszaki oczywiście!).
Było sympatycznie i niezwykle smakowicie.
Na koniec wręczyliśmy gościom rybki-orgiami. My mamy obiecane dostawy świeżych rybek na kilka kolejnych obiadów!

Słoneczka Pod Parasolami

2012/05/11

Korzystając z uroków ciepłego maja "Słoneczka" spożywają posiłki na tarasie ogródka przedszkolnego. Wakacyjna aura zdecydowanie poprawia apetyt.

Biedronki w Fabryce Cukierków

2012/05/11

"Biedronki" 11 maja odwiedziły Fabrykę Cukierków. Dzieci mogły zobaczyć, jak powstają cukierki oraz własnoręcznie zrobić lizaka.
Wszyscy z niecierpliwością czekali na słodkie efekty pracy.

Święto Flagi

2012/05/02

2 maja przedszkolaki chciały zaakcentować Dzień Flagi. Dlatego w tym celu przygotowały Flagi, a następnie udekorowały Nimi ogródek przedszkolny.

Gofry

2012/05/02

"Biedronki", z pomocą swoich Pań, przygotowały pyszne gofry. Radości, zabawy i chęci degustacji nie było końca :)