RSS Bądź na bieżąco z Wydarzeniami!Wydarzyło się u nas ...

 

Świąteczne malowanie

W oczekiwaniu na święta Słoneczka zaprosiły swoich Rodziców do wspólnego: zdobienia choinek, zabawy oraz kolędowania. Okres poprzedzający święta wprowadza atmosferę bliskości, radości i zrozumienia, która udzieliła się także uczestnikom spotkania. Wesołych Świąt!


Świąteczne spotkanie w Słoneczkach

W oczekiwaniu na święta Słoneczka zaprosiły swoich Rodziców do wspólnego: zdobienia choinek, zabawy oraz kolędowania. Okres poprzedzający święta wprowadza atmosferę bliskości, radości i zrozumienia, która udzieliła się także uczestnikom spotkania. Wesołych Świąt!


Świąteczne czytanie

Grupa Żabki każdego miesiąca odwiedza bibliotekę publiczną na ulicy Świętojańskiej. Tym razem nastrój był typowo świąteczny:pani czytała "Gwiazdkę u Myszki Mickey", potem zaprosiła do wykonania choinki z wyciętych trójkątów, następnie ozdabialiśmy je kredkami.Był także czas na zabawę w kącikach bibliotecznych lub czytanie i oglądanie książek dla dzieci. Na koniec wręczyliśmy Pani kartkę świąteczną i paczuszkę pierniczków, które robiliśmy w przedszkolu, złożyliśmy życzenia świąteczne i noworoczne. Za miesiąc mamy następną wizytę w bibliotece - ciekawe co tym razem pani dla nas przygotuje ...?


Wizyta Mikołaja!

13 grudnia odwiedził przedszkole dłuuuuugo oczekiwany gość - św. Mikołaj!!!! Był śpiew, tańce, wspólne zabawy i słuchanie opowieści.Dzieci z niecierpliwością czekały na wymarzone prezenty...


W oczekiwaniu na Święta

Z okazji zbliżających się Świąt Biedronki zaprosiły swoich najbliższych do wspólnej zabawy oraz biesiadowania. Dziękujemy za obecność oraz życzymy DOBRYCH Świąt!


Kolędowy czas w Krasnoludkach

12 grudnia w gr. 1 odbyło się spotkanie świąteczne ,"Kolędowy czas" z rodzicami i dziećmi. Maluszki śpiewały kolędy i piosenki o Mikołaju, obdarowały rodziców upieczonymi - podczas zajęć - piernikami.


Pokaz karate

3 grudnia mogliśmy zobaczyć "mini pokaz" karate w naszym przedszkolu. Bardzo nam imponowała sprawność i elastyczność naszych gości. Sami także mieliśmy okazję zaprezentować własne umiejętności.


Świąteczne pierniczki

Podobnie, jak w ubiegłym roku, wszystkie przedszkolaki zaangażowały się z przygotowanie świątecznych pierniczków. Dzieci pomagały w : kompletowaniu składników, zagniataniu ciasta, wycinaniu różnych kształtów. Na koniec wszystkie grupy, każda wg własnej inwencji, zdobiły, stroiły swoje pierniczki.


Dziękujemy za pomoc

2012/11/12

W naszym przedszkolu zakończyła się zbiórka żywności i kocy dla naszych pupili - psów i kotów. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za dobre serce.Wszystkie dary zawiozą do schroniska na Paluch mama Stasia i mama Kuby ze starszaków, którym również dziękujemy. Liczymy, że za rok nasza akcja spotka się z podobnym odzewem i dobrocią Państwa serc.


Nasza Choinka

Grupa Żabki ubierała choinkę przed oknami swojej sali. Tak jak w zeszłym roku, robiliśmy to w plenerze i w otulonym śniegiem ogrodzie przedszkolnym. Dzieciaki bardzo chętnie wieszały ozdoby i łańcuchy, bo chciały by młodsze grupy mogły podziwiać drzewko starszaków. Teraz czekamy tylko na ŚwiętegoMikołaja i prezenty jakie nam przywiezie. A byliśmy bardzo grzeczni!