Wydarzyło się u nas...

Słoneczka dbają o przedszkolny ogródek!

Moda na przedszkolne ogródki to u nas już tradycja. Z okazji Dnia Ziemi średniaki, razem z panią Małgosią, założyły mini-warzywniak. Dzieci przygotowały grządki, posiały rzodkiewki, marchewki, buraczki oraz zasadziły 10 ziemniaków. Ciekawe czy przedszkolaki sprawdzą się w roli ogrodników...? Nie obce są też naszym dzieciom takie słowa jak: grządka, szpadel, grabie,nasiona, konewka!!!

Kulki z fasoli w Słoneczkach

Kulki z fasoli i czekolady w wykonaniu Słoneczek- Przebój Świat Wielkanocnych!!!

Wiosna!!!

To już na pewno Wiosna!!!!

Ciekawe, co wyrośnie... ?

Krasnoludki sadziły słoneczniki, fasolkę Mung i daktyle. Czy wyrośnie Las Palmas Daktylos? zobaczymy ... :)

Upragniona Wiosna!

Wszystkie przedszkolaki cieszą się z nadejścia upragnionej wiosny. W końcu dzieci mogą biegać,bawić się na sprzęcie terenowym, rysować kredą, oglądać kwiatki .Promienie słońca dodają energii i zapału do zabawy :)

Żabie dylematy

17 kwietnia przedszkolaki towarzyszyły Żabce w sercowych dylematach...Główna bohaterka chciała zostać królewną i poślubić księcia, ale na swojej drodze napotykała same trudności. Rozwiązanie zaś było bardzo proste: "Trzeba kochać, żeby być kochanym!".